Entekhab Industrial Group بلوک سقفی پلی استایرن فوم های بسته بندی صنایع مختلف پانل عایق گرمایش از کف قالب عایق ماندگار (ICF)

تولید کننده انواع فوم های بسته بندی

HAIERFOAM محصولات ثبت سفارش قالب های فوم پلی استایرن ورق عایق فوم پلی استایرن

شرکت حایرفام قائم

درباره حایرفام

شرکت حایرفام فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ شروع به فعالیت کرده از مشتریان ثابت و قدیمی این شرکت میتوان به گروه صنعتی انتخاب (اسنوا،DEWOO) اشاره نمود. از آن جا که توسعه کمی و کیفی همواره از سیاست های اصلی این شرکت بوده است، با افزایش فضاها و امکانات تولیدی خود توانست پاسخگوی درخواست ها و سفارشات متعددی از شرکت های دیگر نیز باشد و در دی ماه ۱۳۸۶ موفق به اخذ پروانه بهره برداری با ظرفیت سالانه ۱۱۰۰۰ تن از انواع محصولات فوم پلی استایرن گردید.

شرکت حایرفام در سال ۱۳۸۶ محدوده فعالیت خود را گسترش داد و با استفاده از تحقیق و توسعه فراگیر و بهره گیری از فناوری روز دنیا، نسبت به نصب و راه اندازی خطوط تولید اتوماتیک فوم های بسته بندی، بلوک های سقفی و ورق های عایف صوتی و حرارتی اقدام نمود.

پیرو مبحث ۱۹ مقررات ملی ساختمان و مسکن ایران (بهینه سازی انرژی) شرکت در سال ۱۳۸۹ اقدام به توسعه کارخانه به منظور راه اندازی خطوط تولید با هدف ارائه محصولات صنعتی ساختمان مانند ICF و عایق های گرمایش از کف، نموده است.

این شرکت موفق گردید با استفاده از تکنولوژی ICF، پروژه های ساختمانی در شهرهای اصفهان و دیگر شهرها اجرا نماید. یکی از افتخارات این شرکت اجرای پروژه هایی از جمله پروژه پتروشیمی پلی استایرن انتخاب واقع در شهر عسلویه به وسیله قالب عایق ماندگار می باشد.

محصولات

بیشتر
۰%

تولید قالب های صنعتی

۰%

تولید بلوک های سقفی

۰%

تولید فوم های بسته بندی

۰%

تولید عایق گرمایش از کف

حایرفام در یک نگاه

با تکیه بر دانش متخصصان ایرانی و تامین ماشین آلات و تجهیزات حرفه ای توانسته ایم با بیش از ۱۱۰۰۰ تن ظرفیت تولید، انتخاب شما مشتریان عزیز باشیم.

سهم مصرف داخل۰%

سهم صادرات حایرفام۰%

سخن مدیرعامل

مفتخریم که پس از ۵ سال حضور پررنگ در صنعت فوم کشور، سالانه ظرفیت تولید ۶ نوع محصول فوم را در اختیار صنایع قرار داده ایم. ما همواره در تلاش هستیم تا با تکیه بر دانش متخصصان داخلی و با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا، با بهینه سازی انرژی پیش برویم.

مهدی حمیدی ، مدیرعامل

ثبت سفارش
تماس با ما

گواهینامه ها 

مشتریان ما 

لوگ-گروه-صنعتی-انتخاب لوگ-گروه-صنعتی-انتخاب daewoo-logo